Hakkımızda

Firmamız kurucu ortaklarının çeyrek asrı geçen tecrübesi ile 1998 yılında kurulmuştur.

Ana faaliyet alanlarımız zeminden ısıtma , ısı pompası ve merkezi toz emme sistemleridir.

Kurucu ortaklarının 1980 ‘ li yıllarda kurulumunu tamamladığı döşemeden ısıtma sistemleri hala sorunsuz olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Ekibimizin tamamı konusunda uzmanlardan oluşmakta olup Türkiye yanında yurt dışında da hizmet vermekteyiz.

Ekibimiz

A.GÜNAY

Şirket Müdürü

Mersin Doğumlu

Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği mezunu


G.DURMAZ

IT Mühendisi

Köln – Almanya Doğumlu

İstanbul Teknik Üniversitesi Mezunu


Ö.Özyörük

Satış Sorumlusu

İzmir Doğumlu

Dokuz Eylül Üniversitesi Maliye Bölümü mezunu


A.ÖZDEN

Uygulama Mühendisi

Konya Doğumlu

Selçuk Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunu


D.DAĞTEKİN

Uygulama Teknisyeni

Kırşehir Doğumlu

Meslek Lisesi Mezunu


Ç. ERDOĞAN

Uygulama Teknisyeni

Afyon Emirdağ Doğumlu

Meslek Lisesi Mezunu


  Camilerdeki doğru ısıtmada hedef ibadete gelen insandır. Çünkü insanın camiye girince üşümesinin sebebi caminin soğuk oluşu değil oturduğu halının soğuk oluşudur.Camilerde gök kubbe yüksek olduğundan kalorifer v.s. ısıtma sistemleriyle ısıtmak çok zordur,ancak yerin ısıtılması kişilerin soğuk havayı hissetmesini engellemektedir.

Sistem Kurulum bedeli Rejime Girme süresi Serinletme
Borulu sulu yerden ısıtma Daha pahalı Uzun Yapılabilir
Kablolu zeminden ısıtma Daha pahalı Orta Yapılamaz
Karbon Folyolu zeminden ısıtma Ucuz Kısa Yapılamaz

Camilerde ısıtma yöntemi olarak genellikle radyatörlü kalorifer sistemleri ile (katı yakıt veya doğalgaz) ve kırsal alanda sobalar tercih edilmekteydi.Doğalgazlı ve katı yakıtlı olan sistemlerde, soğuk kış günlerinde, genelde metrajları büyük, kubbe yükseklikleri fazla olan camilerde, ısınma için sistemin devamlı çalışması gerekecektir. Bu da ısınma maliyetlerini oldukça arttıracaktır.Hatta bazı ısınma yöntemlerinde , personel görevlendirmek gerekmektedir.Isınmaya ayrılan bütçe fazla olduğunda camilerimiz, fatura ödemelerinde zorluklar çekmektedir. Bu nedenle daha  tasarruflu ve kurulumu daha ekonomik olan karbon film tercih edilmekte ve bu sistem her geçen gün yaygınlaşmaktadır.

Kolay Kurulum ve Ekonomik Isıtma Sistemi

Karbon Film Isıtıcı, zemin için  üstün ve gelişmiş bir ithal ısıtma malzemesidir. Kolay ve hızlı kurulum süreci nedeniyle kurulum masrafları az olur ve zamandan tasarruf sağlanır. Isınma giderlerini gelişmiş yapısı sayesinde ciddi oranda düşürür. Elektriksel yapısı ile hızlı bir ısıtma sistemine sahiptir. Merkezi bir kontrol sistemine sahiptir. Zemine halı altına döşenerek alanları daraltmaz ve zeminden gelen sıcaklıkla ısınma konforludur.

Isı yükselir, bütün ısıtma sistemlerinin temel prensini budur.Ayak bölgesini en iyi şekilde ısıtmak ,çoğu zaman gerekli ısı konforunu sağlar.

Karbon film ile cami ısıtma da kısa sürede tüm yüzeyde aynı sıcaklık elde edilir.Çünkü homojen ısı dağımı vardır.Karbon-metal karışımı bir yüksek teknoloji ürünüdür. Isı kaynağı tüm yüzey olduğu için, her noktasında bir dakika içinde aynı sıcaklık elde edilir.

Karbon film yüksek teknoloji ürünüdür. Cami ısıtma sisteminin kurulumu için asla ve kesinlikle bir inşaat çalışması, kırma/dökme/delme/ vb gibi bir çalışma yapılmaz. Basit bir şekilde çok kısa sürede tamamen inşaatsız kurulum yapılmaktadır.

Montaj sırasında kurulum yapılan yerlerde herhangi bir kirlilik veya atık kalmamaktadır. Kurulum ve montaj sonrasında sistem çalışmaya hazırdır.Montaj tamamlandıktan yıllar sonra bile herhangi bir bakım gerektirmeyecektir.Bu ısınma yönteminin en büyük avantajlarından olup, uzun yıllar ısınma ihtiyacını sorunsuz ve ekonomik şekilde karşılamaktadır.

Saygılarımızla , Konerji Ekibi